×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

اشکهایم و عشقم

× دل شکستن و بخشیدن
×

آدرس وبلاگ من

masoud2011.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/pershia_2011

لیست دوستان

شنیدی میگن فلان چیز به گروه خونش نمیخوره

گروه AB


خصوصيات:
اجتماعي، سخت‌گير نيستند، غمخوار ودلسوز، ديپلماتيک، اهل گشت و گذار، خلاق، غير قابل پيش بيني، هنرمند، انعطاف‌پذير، ترشرو و درخود! مخلوطي از تضادها، خجالتي در مقابل بعضي‌ها، بي‌باک وگستاخ با بعضي ديگر، برونگرا و درونگرا، گاهي غيرقابل پيش‌بيني است و گاهي ظاهراً بسيار آرام و خونسرد به نظر مي‌رسند.قدرت خلاقه زيادي دارند، توانا در پيدا کردن مشکلات و دور زدن آنها، علاقه‌مند به محيط شهري، به آساني خسته مي‌شوند. به نظر مي‌رسد که هر کاري که انجام مي‌دهند از روي اجبار است. هرگز کاري را براي قدرداني انجام نمي‌دهند. اسرارآميز بنظر مي‌رسند.در فعاليتهاي اجتماعي مي‌توانند هماهنگ ظاهر شوند علاقه‌مند به ايجاد رابطه نيستند و تلاش چنداني هم براي اين کار نمي‌کنند.
 
گروه خوني B 

 فعال

 
خصوصيات:
بشاش وخوشرو، خوش بين، فعال، حساس، مهربان، فراموش‌کار، آشفته، درهم و سازمان نيافته، پرسروصدا، خودپسند و خودبين، پرانرژي و جدي در راه رسيدن به هدف، معمولاً جزو بهترين افراد تيم مي‌شوند و افراد تکرويي هستند. اغلب کارها را با روشهاي خودشان انجام مي‌دهند و خودکفا هستند. شخصيتهاي ماجراجو و دلير، علاقه‌مند به داشتن يک راه مشخص و مخصوص، موجوداتي اجتماعي وعلاقه‌مند به مهمان‌داري هستند. علاقه‌مند به حفظ روابط هستند و خودشان در اين زمينه تلاش مي‌کنند.
 
گروه خوني A

تيپ سرد


خصوصيات:
مطيع و آرام، دقيق، دلسوز و غمخوار، فداکار، مودب، درستکار، وفادار، احساساتي، درونگرا و کمي دستپاچه. حتي در مواقع آشوب و غضب آرام و خون سرد هستند. نسبت به نظرات عمومي حساس‌اند. اغلب درون‌گرا هستند در برخورد با ديگران خجالتي و کمرو هستند يا حتي مريض به نظر مي‌رسند کمي بدبين هستند. براي روابط ارزش قائل بوده و نسبت به ديگران وفادارند. نسبت به تغييرات ترديد دارند. دوست‌داران طبيعت و گريزان از جمعيت وشلوغي هستند. به يک مکان شخصي يا پناهگاه امن ومخفي براي خود نيازمندند. عموماً دودل و غير قاطع‌اند. براي حضور در کارهاي تيمي آماده هستند مخصوصاً وقتي دستوري به آنها داده شود. علاقه‌مند به ايجاد رابطه نيستند و تلاش چنداني هم براي اينکار نمي‌کنند.
 
گروه خوني O

 تيپ گرم

خصوصيات:
بي‌پروا، با اراده، مغرور، بخشنده، اجتماعي، با انرژي، برونگرا، رک و صريح، واقع گرا، نمايشي، عمومي، مثبت، مستقل، ريسک پذير، نا‌فرمان، بي‌اعتبار، لجوج و خودمحور. به آساني دوست مي‌شوند و با جريانات همراه شده و به فرصت‌ها چنگ مي‌زنند. براي شروع يک پروژه يا شکار يک ايده و نظر صريح هستند. درفعاليت‌هاي سازمان يافته خوب عمل مي‌کنند. دربعضي موارد چندان دقيق نيستند و احساسات زياد و قوي از خود نشان مي‌دهند. ممکن است به سرعت مخالفت عميق خود را با يک نظر بيان کنند اما معمولاً اين مخالفت پايدار نيست. کارگشاياني سنتي، محرک و کمي لاف‌زن هستند.
احساسات خود را خيلي نشان مي‌دهند اما در برخورد با ديگر گروهاي خوني اين بيان اظهارات متغير است. نوعي ظرافت ذاتي و فطري دارند. شخصيت‌هاي اجتماعي و پر زرق و برق هستند ميتوانند در حوادث و بحران‌ها سازگاري خوبي داشته باشند. لغات و کلمات به آساني به سراغ آنها مي‌آيند. خجالتي نيستند و رک و صريح احساسات درونيشان را فاش مي‌کنند. جاه طلب‌اند اما گاهي با جزييات سرگرم مي‌شوند. علاقمند به حفظ روابط هستند و خودشان در اين زمينه تلاش مي‌کنند.

شنبه 30 بهمن 1389 - 12:14:14 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem